Везде ли можно пробурить скважину?

  • Автор теми AndreyS
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 307

AndreyS

Участник
Реєстрація
26 Лис 2022
Дописи
17
Реакції
1
Бали
6
Предположим, есть частный дом с небольшим участком, модно ли на участке пробурить скважину или далеко не на каждом участке это можно сделать?
Товарищ сказал, что на любом, только глубина скважины может отличаться.
 
Напрямую я не сталкивался с этим, но наслышан, что бурят в любом месте, только глубина скважины может быть больше, что потянет за собой и стоимость ее бурения. Это же не газ и не нефть, чтобы искать с геологами)
 
Предположим, есть частный дом с небольшим участком, модно ли на участке пробурить скважину или далеко не на каждом участке это можно сделать?
Товарищ сказал, что на любом, только глубина скважины может отличаться.
Все вірно сказав товариш ,можна в любому місці яке Вам зручно ,ну буде все залежати ,на скільки перша вода до поверхні ,за звичай бурять до другої но там теж є нюанси ,можуть і до третьої ,і зараз там трішки змінились технології ,можуть мити водою ,можуть бурити ,а можуть бити
 
Напрямую я не сталкивался с этим, но наслышан, что бурят в любом месте, только глубина скважины может быть больше, что потянет за собой и стоимость ее бурения. Это же не газ и не нефть, чтобы искать с геологами)
А це треба якось узгоджувати з адміністрацією? Типу якийсь дозвіл?
 
А це треба якось узгоджувати з адміністрацією? Типу якийсь дозвіл?
Покищо ,у власному володінні можеш бурити ,чув що хотіли якийсь налог ввести но не знаю ,мовчки пробив скважину і користуйся ))
 
Покищо ,у власному володінні можеш бурити ,чув що хотіли якийсь налог ввести но не знаю ,мовчки пробив скважину і користуйся ))
Тоді норм, а взагалі це дороге задоволення?
 
Тоді норм, а взагалі це дороге задоволення?
Дивлячись яким методом робити скважину ,я знаю 3 ,і яка буде глибина скважини ,коли мені робили то не особо дорого ,там ще є складові завести в хату + труби ,сам насос або станція
 
Дивлячись яким методом робити скважину ,я знаю 3 ,і яка буде глибина скважини ,коли мені робили то не особо дорого ,там ще є складові завести в хату + труби ,сам насос або станція
Це ж впринципі все можна зробити під ключ?
 
Назад
Угорі