А яким інтернетом Ви користуєтеся?

Olha Adler

Участник
Реєстрація
8 Тра 2024
Дописи
214
Реакції
68
Бали
31
Наразі плануємо змінювати постачальника домашнього інтернету, тож буду рада вашим порадам😏
 
І як він вам? Бо в мене Київстар, але лише на телефоні, то наче не так й погано)
Дуже непогано на даний час. Навіть при відключенні світла працює десь близько 1.5-4 годин. Якість норм. До цього була Воля. Був дуже незадоволений.
А щодо тарифу. Він був 100 грн на місяць. 1 травня перейшов на "Все разом" тільки без ТВ. Вартість 330 грн. Але при цьому ще 150 ГБ мобільного інтернету та 600+300 хвилин на всі мобільні та міські номери, а по КС - безлім
 
Дуже непогано на даний час. Навіть при відключенні світла працює десь близько 1.5-4 годин. Якість норм. До цього була Воля. Був дуже незадоволений.
А щодо тарифу. Він був 100 грн на місяць. 1 травня перейшов на "Все разом" тільки без ТВ. Вартість 330 грн. Але при цьому ще 150 ГБ мобільного інтернету та 600+300 хвилин на всі мобільні та міські номери, а по КС - безлім
А якщо я на контракті мають ж бути якісь скидони?)
 
Не знаю... Мені цей інтернет не зайшов і я перейшов на тріолан
 
Теж ,Київстар - все разом ,без тв ,доволі норм .,одним платежем поповнюєш і мобільний і домашній - зручно ,терпімо
 
Назад
Угорі