Будинок на колесах

Olha Adler

Участник
Реєстрація
8 Тра 2024
Дописи
214
Реакції
68
Бали
31
Цікаво, хтось з форумчан колись розглядав як варіант для життя будиночок на колесах? Якщо так, то які ваші роздуми з приводу цього?)
 
Цікаво, хтось з форумчан колись розглядав як варіант для життя будиночок на колесах? Якщо так, то які ваші роздуми з приводу цього?)
Я розглядав схожий варіант. Але не для постійного проживання, а так , щоб десь на пару місяців літом поїхати до лісу і там пожити. Вибирав навіть собі такий будиночок. Але потім порахував, а воно того не вартує. Дуже дорого.
 
Я розглядав схожий варіант. Але не для постійного проживання, а так , щоб десь на пару місяців літом поїхати до лісу і там пожити. Вибирав навіть собі такий будиночок. Але потім порахував, а воно того не вартує. Дуже дорого.
Так, але звучить классно. Проте знов ж таки - розходи непомірні. Цікаво, яка зараз цінова політика
 
Цікаво, хтось з форумчан колись розглядав як варіант для життя будиночок на колесах? Якщо так, то які ваші роздуми з приводу цього?)
Чисто для відпочинку ,але там ціни непідьомні ,і побудувати самому на базі якоїсь автівки то взагалі халепа 🥴,а тема цікава ,там варіантів куча
 
Ну ось чисто на поржать ,що знайшов в оголошеннях по своєму місту )))IMG_20240518_174242.pngIMG_20240518_174222.jpg
 
Хоча в середині уютно ,там є фото ,і до речі знайшов ,нові теж є в продажі і на базі спрінтів ,вибір є ,але ціни - тільки мріяти )))
Вже пізно, я закохалась у варіант за 39 500😅
 
А палатка на причепі ))) ну то теж деревне ,а нові зразки є покруче
Нє, ну то дуже прогресивний варіант🤣 а що тобі не сподобалось? Залізти в середину можна?-можна! На колесах? - На колесах! Все по госту!)
 
Нє, ну то дуже прогресивний варіант🤣 а що тобі не сподобалось? Залізти в середину можна?-можна! На колесах? - На колесах! Все по госту!)
Маю на увазі теж палатку на причепі ,як би да ,не нести на плечах , а таку і запорожець потягне 🤣
 
Назад
Угорі