Як зібрати сонячну станцію, щоб була енергія вдома?

Користувач

Участник
Реєстрація
21 Кві 2024
Дописи
31
Реакції
1
Бали
11
Образу скажу - я зовсім не можу зрозуміти, як правильно зібрати сонячну станцію , щоб отримати електроенергію в хату. Прошу мені розповісти.

Отже. Я дивився на аліекспрес мґсонячні панелі, акумулятори, перетворювачі з 12 В на 220 В, та все ж не можу зрозуміти, які панелі потрібно брати.
Там є варіанти: 100w, 300w, 600w і так далі. Звісно, чис більше ватт, тим дорожче коштує панель. Але ж скільки мені їх потрібно??
Нехай буде підключений холодильник, декілька світлодіодних ламп та може ще якісь дрібнички. Скільки потрібно ватт? Як підключати ті панелі?
Дайте будь ласка відповіді на мої питання
 
Користувач, а що незрозуміло? Чим більше приладів, тим більше знадобиться панелей. Але панелі - то не найголовніше. Не варто забувати за акумулятори. Їх вкрай важко підібрати. Я ю не рекомендував купляти на Алі. Потрібно шукати акумулятори 12 вольт набірні для автомобілів. Потім їх з'єднати між собою і вже після цього під'єднати до перетворювача на 220.

Ось зараз подивився, що там на Алі... Ну, не знаю, чи ж там 3000 Вт...
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-21-23-50-04-524_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-21-23-50-04-524_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    185.7 Кб · Перегляди: 2
Ось я зараз теж намагаюся зібрати таку станцію.
У мене питання:
1. Які повинні бути сонячні панелі?
2. Які повинні бути акумулятори і скільки їх повинно бути?
3. Який перетворювач на 220 води необхідний?

Че весь список, чи щось ще потрібно?
 
Користувач, а що незрозуміло? Чим більше приладів, тим більше знадобиться панелей. Але панелі - то не найголовніше. Не варто забувати за акумулятори. Їх вкрай важко підібрати. Я ю не рекомендував купляти на Алі. Потрібно шукати акумулятори 12 вольт набірні для автомобілів. Потім їх з'єднати між собою і вже після цього під'єднати до перетворювача на 220.

Ось зараз подивився, що там на Алі... Ну, не знаю, чи ж там 3000 Вт...
І де шукати такі акумулятори?
 
Назад
Угорі