Автомобільний акумулятор в будинок, щоб було світло

Olha Adler

Участник
Реєстрація
8 Тра 2024
Дописи
214
Реакції
68
Бали
31
Друзі, у когось був досвід використання автомобільного акумулятора вдома під час відсутності світла? Як все правильно зробити, щоб хату не спалити?🤣
 
Друзі, у когось був досвід використання автомобільного акумулятора вдома під час відсутності світла? Як все правильно зробити, щоб хату не спалити?🤣
Розказую.
Якщо потрібно просто заживити одну лампочку на 12 вольт, тоді просто під'єднати її до акумулятора і все. Нічого не буде.

Але я рекомендував би зробити так.
1. Купити гелевий акумулятор десь на 100А. Його ціна десь 4000 грн.
2. Купити зарядний пристрій для нього. Можна на Аліекспрес. Десь може 10$ він буде коштувати.
3. Купити інвертор на тому ж АліЕкспрес на 1600-3000w. Тут ціна буде десь 1200-2500 грн.

Ось в такому випадку можна буде заживити і світло в будинку, і холодильник, та ще всякі прилади. Бойлер та мікрохвильову піч може не потягнути.
 
Тут я хотів би додати ще дещо.
Автомобільний акумулятор використовується лише у автомобілі. Не можна його тягнути в хату, бо він виділяє кислоту під час використання та просто поки стоїть. Не варто псувати собі здоров'я!
 
Тут я хотів би додати ще дещо.
Автомобільний акумулятор використовується лише у автомобілі. Не можна його тягнути в хату, бо він виділяє кислоту під час використання та просто поки стоїть. Не варто псувати собі здоров'я!
Тут так, але це варіант нп дуже крайній випадок😅
 
Назад
Угорі